+38(095)271-05-30
info@eurofactor.com.ua

Факторинг для постачальників фінансування дебіторської заборгованості

Факторинг для постачальників фінансування дебіторської заборгованості

Факторингова компанія ФК «Єврофактор» пропонує Вам просте рішення питання дефіциту оборотних коштів при роботі з відстрочкою платежу. Факторинг перетворює Вашу дебіторську заборгованість на живі гроші.

Фінансування поставок продукції:
Відвантажуючи товар з відстрочкою платежу, Ви маєте можливість отримати до 90% від суми поставки відразу після відвантаження, не чекаючи оплати від Вашого покупця. Фінансування автоматично збільшується в темпі зростання Ваших продажів, таким чином, факторинг дозволяє уникнути виникнення дефіциту оборотних коштів. Кошти, що залишаються (від 10%), Ви отримуєте після того, як Ваш покупець оплатив продукцію згідно контракту.


Оплата за користування факторинговим фінансуванням:

- комісія за адміністрування дебіторської заборгованості: разово - 0,3% - 1,5%.
- процентна ставка за фінансування: щомісяця - 1,3% - 1,5%.
- інші комісії (за збільшення ліміту фінансування, підключення нового дебітора і т. д.) відсутні!

ПРАВИЛА надання послуг з факторингу Єврофактор ФК.

ФОРМА ГЕНЕРАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ФАКТОРИНГУ

Механізм факторингу
Механизм факторинга

 

Види факторингу, що надає «ФК Єврофактор»

Факторинг внутрішній (domesticfactoring). Сторони за договором купівлі-продажу, які є учасниками факторингу, а також факторингова компанія знаходяться в Україні.

Факторинг з регресом (recourse factoring). Факторингова компанія, не отримавши грошей від покупців, має право через певний термін вимагати їх від постачальника. Однак в схемі факторингового фінансування ФК «Еврофактор» прив'язується ні до договірної відстрочку, а до фактичної. Таким чином, якщо платіжна дисципліна не ідеальна, але оплати покупця стабільні, про регрес турбуватися не варто - факторингова компанія бере на себе ліквідний ризик (ризик несплати в строк).

Факторинг відкритий (disclosed factoring). При відкритому факторингу покупець повідомлений про те, що в угоді бере участь фактор, і здійснює платежі на його рахунок, виконуючи тим самим свої зобов'язання за договором поставки.

Факторинг закритий (undisclosed factoring). У разі закритого факторингу покупця не доводять до відома про наявність договору факторингового обслуговування, і він продовжує здійснювати платежі постачальнику, який, в свою чергу, направляє їх на користь фактора. На поточний момент це стандартна схема при роботі з мережами супермаркетів.

Реверсивний факторинг. В даному випадку ініціатором факторингу виступає не продавець, а покупець, який бажає отримати відстрочку при закупівлі товару. Реверсивний факторинг дозволяє покупцеві значно розширити свою діяльність за рахунок отримання товарного кредиту.

Факторинг для робіт і послуг. Факторинг, який дозволяє фінансувати не тільки відвантаження товарів, але також і послуги, які були надані з відстрочкою платежу.

Переваги факторингу

- Для факторингового обслуговування не потрібно застав і оформлення великої кількості документів.
- За допомогою факторингу збільшується швидкість обороту грошових коштів.
- За допомогою факторингу Ви уникаєте касових розривів.
- Розмір фактичного фінансування може збільшуватися в міру зростання обсягу продажів клієнтів, що дозволяє підприємствам збільшувати свої обороти.
- Факторингове фінансування надається Клієнту не залежно від отриманих банківських кредитів.
- В ході факторингового обслуговування може бути профінансована поставка на будь-яку, навіть саму незначну суму.

Переваги факторингу в ФК Єврофактор

- Факторинг можливий при роботі з будь-якими дебіторами в межах України (торгові мережі, дистриб'ютори, виробники, пр.).
- Реалізація схеми можлива при відмові або обмеженнях щодо уступки боргу з боку дебітора без конфліктів і втручань в бізнес-процеси.
- Факторингове фінансування не зобов'язує Вас до переходу в інший банк на обслуговування.
- Розташування клієнта і дебіторів в межах України не має значення.