+38(095)271-05-30
info@eurofactor.com.ua

Наші переваги

Наші переваги:

1. Простота і зручність розрахунку умов фінансування.
Ви відправляєте мінімум документів в електронній формі і оперативно отримуєте у відповідь умови факторингу, які наша компанія готова Вам запропонувати.

2. Швидкість.
Ми розуміємо, що Клієнт часто вкрай обмежений у часі. При наявності повного пакета документів період розгляду до підписання генерального договору факторингу займає до 5 робочих днів. ФК Єврофактор надає факторингове фінансування в день передачі накладних Клієнтом (якщо накладні були надані до завершення операційного дня).

3. Гнучкі умови співпраці.
Кожен клієнт - індивідуальний проект зі своєю специфікою. Постійно відстежуючи економічну ситуацію і умови ринку ФК Єврофактор завжди пропонує клієнтам оптимальну схему роботи. Наприклад, надає закритий факторинг, повністю закриваючи питання фінансування за договорами поставки, де обмежена або заборонена поступка прав вимоги дебіторської заборгованості.

4. Чесність.
Компанія пропонує Клієнтам прозорі умови співпраці. При роботі з "ФК Єврофактор" Клієнти ніколи не оплачують додаткових комісій, про які їм стає відомо під час підписання договору факторингу (комісія за встановлення ліміту, за розгляд документів, підключення нового дебітора і т.д).
Наші Клієнти платять тільки за ті послуги, які вони дійсно отримують.

5. Паралельна співпраця
Наша компанія готова обслуговувати Клієнтів, які паралельно співпрацюють з іншими Факторами і встановлені ліміти або оперативність яких не влаштовує Клієнта. При співпраці з ФК Єврофактор немає необхідності в переводі оборотів в певний банк, підтримці залишків на рахунку, тощо.

6. Адекватність в роботі з дебіторами
Ми завжди вибудовуємо стратегію роботи з Дебіторами виключно за узгодженням її з Клієнтом. Наша ключове правило в даному випадку - це не порушити взаємовідносини між Клієнтом і Дебітором.

7. Відсутність обов'язкових списань.
Ми не проводимо обов'язкові списання з рахунків Наших Клієнтів при невиконанні Дебітором своїх зобов'язань в строк.

8. Додатковий консалтинг
Кожен Клієнту отримує послуги безкоштовного фінансового та юридичного консалтингу, які включають:

Допомога в плануванні фінансових потоків (фінансовий менеджмент)
Консультації в створенні системи відстрочок з Дебіторами і Постачальниками
Юридичні консультації до договорів поставки
консультації дебіторів

Якщо Вас цікавить додаткова інформація про переваги співпраці з ФК Єврофактор, Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію в телефонному режимі або при зустрічі з фахівцями нашої компанії.